Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського визнали винним у корупції

За принципової позиції прокуратури Полтавської області, колишнього заступника директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Колишній заступник директора Коледжу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав щорічну декларацію за 2017 рік у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

За наполегливої позиції органів прокуратури екс-заступника директора визнали винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Полтавської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.