Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ДП «Пирятинське лісове господарство» відшкодує майже 185 тисяч гривень збитків, завданих лісовому фонду України

За реагування прокуратури Полтавської області, держпідприємство, яке не забезпечило належної охорони від незаконної порубки лісу відшкодує майже 185 тисяч гривень збитків, завданих лісовому фонду України.

Установлено, що на території ДП «Пирятинське лісове господарство» в адміністративних межах Кізлівської сільської ради Чорнухинського району невстановлена особа здійснила порубку 19 дерев.

Відповідно до вимог чинного законодавства обов’язок із забезпечення охорони, захисту лісових насаджень покладено на лісокористувачів, які повинні нести відповідальність за незабезпечення охорони та захисту лісів від незаконної порубки та пошкодження дерев. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Таким чином, ДП «Пирятинське лісове господарство», як постійний лісокористувач мав відшкодувати завдані лісовому фонду України збитки у сумі майже 185 тисяч гривень внаслідок незаконної порубки дерев.  

Зважаючи на те, що лісокористувач не відшкодував вказані збитки, органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з позовною вимогою стягнути з ДП «Пирятинське лісове господарство» майже 185 тисяч гривень збитків.

Верховний Суд задовольнив вимоги прокуратури у повному обсязі.

Досудове розслідування кримінального провадження внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України триває.