Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для жителів Великобузівського, Сагайдацького старостатів ОТГ презентували вакансії за межами району

Для продовження роботи по реалізації проекту «Живи та працюй в Україні» Шишацька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості проводить широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з клієнтами служби зайнятості. Зокрема, вони презентують вакансії як в межах регіону так і поза ним.

Як повідомляють у Полтавському обласному центрі зайнятості, в інформаційному куточку «Живи та працюй в Україні» розміщені матеріали про вакансії заявлені роботодавцями за межами району, умовами праці підприємств, рівнем заробітної плати.

В зв’язку із збільшенням міграції населення багато роботодавців відчули нестачу трудових ресурсів. Постійно в службу зайнятості звертаються роботодавці, як в межах області так і за межами області, яким потрібні працівники. Деякі з них готові підвозити працівників до місця роботи і в зворотньому напрямі, пропонують роботу вахтовим методом.

“З метою оперативного задоволення потреб роботодавців, фахівцями Шишацької районної філії Полтавського ОЦЗ у вересні 2018 року проведено виїзні засідання у Великобузівському, Сагайдацькому старостатах ОТГ по презентації вакансій за межами нашого району, по виявленню мобільних трудових ресурсів. Ця робота проводиться з метою реалізації потенціалу сільських жителів, з метою створення нових робочих місць за рахунок введення потенційного інвестора в район, щоб наші земляки жили і працювали на рідній землі”, – йдеться у повідомленні.