Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для історико-культурного заповідника Більськ на Полтавщині придбали Citroën

У рамках Програма збереження, вивчення та популяризації Більського городища за рахунок коштів бюджету Полтавської обласної ради придбали новий Citroën. Автомобіль восьмимісний. Його вартість – 1 млн. 98 тис. грн.

Ключі від автомобіля директору історико-культурного заповідника “Більськ” Ігорю Коросту вручив голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександр Алексюк.

У свою чергу директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко зауважила, що придбання та вручення автомобіля для об’єктів культурної спадщини в області є першим за багато років.

“Ми дуже дякуємо депутатам за підтримку. Сьогодні за програмою розвитку Більського городища ми маємо найкращу матеріально-технічну базу. Всі прилади та обладнання, які купили цього року, – це вагома підтримка. Тепер будь-яку геологічну розвідку, навіть міжнародного рівня, ми можемо сміливо приймати”, – зауважила вона.

До речі, з 1 листопада в області планують Гінцівську стоянку (Лубенський район) – пам’ятку національного значення – зробити відділом історико-культурного заповідника “Більськ”. Тож отриманий автомобіль обслуговуватиме відразу дві локації.