Ви тут:
Суспільство Україна 

Держкомтелерадіо заборонив ввозити з РФ чотири книги, в яких знайшов ознаки пропаганди

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна», а також ПП «Видавництво «Махаон-Україна» у видачі дозволу на ввезення з території Росії книжки Валерія Синельникова та Мартін Уіндроу.

Про це повідомляє пише Детектор медіа.

Зокрема, відмовлено у ввезенні для поширення в Україні трьох книг психолога Валерія Синельникова, що вийшли у московському видавництві «Центрполиграф», у яких автор згадує Симферополь і Крим як частину РФ.  Також не отримала дозволу на ввезення книга Мартін Уіндроу «История военного искусства», перекладена і видана московським видавництвом «ТОВ «Издательская группа «Азбука-Аттикус».

идавництво «Махаон-Україна» не отримало дозволу на ввезення книги Мартін Уіндроу «История военного искусства», перекладеної і виданої московським видавництвом «ТОВ «Издательская группа «Азбука-Аттикус».

Окрема глава цієї книги, зазначає Держкомтелерадіо, присвячена спецназу Росії та її військовим операціям 2008-2014 роках. Текст супроводжують фотографії озброєних вояк РФ.

«На думку експертів, під час російської агресії масово завозити книгу, яка пропагує військові формування РФ, є недоцільним», – повідомляє Держкомтелерадіо.

Станом на 26 вересня 2018 року, починаючи з 22 травня 2017 року, Держкомтелерадіо видав суб’єктам господарювання дозволи на ввезення 21930 назв видавничої продукції з території Росії й тимчасово окупованих територій України.