Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Держкомтелерадіо не дозволив ввезти в Україну ще дві книги з РФ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) повідомляє, що відмовив ТОВ «Етніктрейд» у видачі дозволу на ввезення з території Росії двох книг московського видавництва «Свет», «у яких присутні ознаки пропаганди, фальсифікується історія та нав’язуються імперські ідеологічні доктрини держави-агресора».

Про це пише “Детектор. Медіа”.

Не надано дозвіл на ввезення книги Бориса Баландинського «Языческие шифры русских мифов. Боги, звери, птицы…», а також видання «Велесова книга», Олександра Асова.

«Ця передмова є типовою спробою Росії привласнити українську історію, територію, поширити шовіністичні міфи про “братську колиску” народів-братів», – прокоментувала членкиня експертної ради Алла Ковтун.

За інформацією Держкомтелерадіо, починаючи з 22 травня 2017 року, видано суб’єктам господарювання дозволи на ввезення 20724 назв видавничої продукції з РФ й тимчасово окупованих територій України.

Водночас Держкомтелерадіо надав 65 відмов у видачі дозволів на ввезення 237500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийняв рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу. Ще 673 відмови надано внаслідок подання не в повному обсязі пакетів необхідних документів.