Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутат Миргородської райради не задекларував квартиру, яку йому подарували

Завдяки непохитній позиції прокуратури Полтавської області, депутата Миргородської районної ради, який не вніс в декларацію подарунок у вигляді квартири вартістю 187 тисяч гривень, визнали винним у вчиненні адміністративного павопорушення, пов’язаного з корупцією з конфіскацією одержаного подарунку.

Установлено, що депутат Миргородської районної ради, у порушення вимог ч. 2 ст.  23 ЗУ «Про запобігання корупції» щодо обмежень в одержанні від неблизьких осіб подарунків, вартість яких перевищує прожитковий мінімум, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані після отримання ним подарунку у вигляді квартири, вартість якої становить 187 тисяч гривень.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-5 і ч. 2 ст. 172-6 КУпАП. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Завдяки прокуратурі, депутата визнано винним у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу з конфіскацією одержаного подарунку.

Апеляційним судом підтримано позицію прокуратури, апеляційна скарга депутата залишена без змін.

Відповідно до постанови суду незаконний подарунок (квартира) буде конфіскована в дохід держави.