Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Полтаву і Кременчук

18–20 вересня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Полтаву і Кременчук з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  18 вересня, 13:00 – 14:30  Де? Полтава, бізнес-центр «Сучасний Дім» (вул. Котляревського, 22-Б),  6-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.
Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinningPlus, COSME, EU4Business та ін. Також буде представлено ініціативу Представництва ЄС для молоді EU Study Days (Єврошкола). 
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/245338939508451/ 

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 
Коли? 18 вересня, 15:00 – 18:00  Де? Полтава, бізнес-центр «Сучасний Дім» (вул. Котляревського, 22-Б),  6-й поверх
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.
Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. 
Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/486476388429193/

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу 
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 19 вересня, 11:30 – 13:00 Де? Полтава, ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6)
Коли? 20 вересня, 12:00 – 13:30 Де? Кременчук, бізнес-центр «Капітал» (вул. 29-го Вересня, 22), 1-й поверх
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли? 20 вересня, 15:00 – 16:30
Де? Кременчук, бізнес-центр «Капітал» (вул. 29-го Вересня, 22), 1-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.
Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. 
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1956054451358915/  

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  19 вересня, 15:00 – 18:00
Де? Полтава, Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Лідова, 10)
Основні теми заходу:

  • Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
  • Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;
  • Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном;
  • Співпраця з європейськими партнерами Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку; – Можливості українського бізнесу у міжнародних державних закупівлях;
  • Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко,координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Андрій Мельник, Почесний Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело» та інші.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1334811543321826/

Візит Представництва ЄС до Полтавської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.