Ви тут:
Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Автор світового рок-хіта «Lady in Black» Кен Хенслі виступить у Полтаві

Засновник британської групи URIAH HEEP презентує 3 жовтня в Полтаві  новий альбом. 

Загалом, музикант разом зі струнним квартетом відвідає 8 міст України, щоб презентувати новий альбом «Rare & Timeless». Кен обіцяє заспівати з глядачами улюблені пісні зі своїх сольних робіт, але не залишаться без уваги і безсмертні хіти URIAH HEEP. Серед них – Free Мe, The Wizard, Wise Man, Rain, July Morning, Lady In Black.

У число міст, де пройдуть виступи музиканта, увійшли: 01.10 – Чернігів; 02.10 – Київ; 03.10 – Полтава; 05.10 – Харків; 06.10 – Дніпро; 07.10 – Запоріжжя; 09.10 – Миколаїв. Завершиться тур 10 жовтня в Одесі концертом у Філармонії.

Кен вже не перший раз відвідує Україну з акустичним концертом, але в цей свій приїзд він обіцяє, що глядачів чекає магія його пісень в супроводі струнного квартету. Як зізнався організатором українського туру сам Хенслі, він відкритий до спілкування з фанами і після концерту кожен охочий зможе отримати його автограф і спільне фото.

Мультиінструменталіст Кен Хенслі був головною ланкою таких відомих рок-груп, як The Gods, Head Machine, Weed, Uriah Heep і зібрав їх кращі пісні для диска «Rare & Timeless», включаючи і свій сольний матеріал. Але був час, коли Хенслі не сприймали критики, йому було потрібно багато років, щоб довести всім – його творчість дійсно підкорює мільйони сердець. Сьогодні в свої 73 років Хенслі продовжує дивувати фанатів новими композиціями. Однак його таланти не обмежуються грою на акустичній гітарі та вокалом. Хенслі сам пише текст пісень, підбираючи під них музику за допомогою органу, слайд-гітари і клавіш. Натхнення Кен черпає біля берегів Іспанії разом з дружиною Монікою, її він вважає своїм головним музою. У 2007 році сім’я вирішила всиновити кинутого циганами 12-річного хлопчика Хуаніто, який став для Хенслі сенсом життя і головним стимулом до мистецьких вершин. 

Білети можна придбати тут.