Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Активних педагогів з Полтавщини запрошують на Пластовий освітній форум

22-23 вересня у Харкові, одночасно з трансляціями між Києвом та Львовом, відбудеться відкритий Пластовий Освітній Форум.

Його мета – на спільній платформі обговорити перспективи освіти майбутнього, яка лежить в рамках школи, вдома, в закладах неформального навчання.

Передбачені 4 тематичні блоки:
#цінності – Які цінності необхідні сучасній Україні та Україні майбутнього? Куди ми рухаємось в питаннях екологічної відповідальності та патріотичного виховання? Які виклики нас оточують в цих питаннях та які особливості виділяють покоління Z з-поміж інших?

#саморозвиток – Чи можемо вимагати саморозвитку не розвиваючись самі? Чим такі важливі м’які навички, критичне та креативне миcлення? Яка різниця між фіксованим мислення і мисленням зростання? Що таке навичка профорієнтації та емоційний інтелект? Які компетенції громадянина та лідерство потрібно сьогодні?

#методи – Які методи роботи з молоддю та дітьми варто застосовувати в освіті? Що таке гейміфікація та як гра впливає на розвиток мозку? Як життя в пророді формує лідерство? Що таке інклюзія та чому вона така важлива?

#тренди – Як змінюється освіта в Україні та в Світі? Які можливості і ризики у доступності інформації та чого навчити дітей в цьому питанні? Який вплив на сучасну освіту мають культурна глобалізація та технічний прогрес? Як вони впливають на подачу та сприйняття інформації? Наскільки ефективні змішане навчання та практична наука в освіті? Які потреби є у сучасної молоді та яка перевага різновікових команд?

Долучатися запрошують і активних вчителів з Полтави та області. Оскільки кількість місць обмежена, необхідно для реєстрації звернутися до предстаника НСОУ “Пласт” на Полтавщині Євгена Янкевича.