Ви тут:
Суспільство Україна 

Агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону, – Дмитро Золотухін

17 вересня заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у 7-му Євроатлантичному Форумі «Порядок денний солідарності у часи трансатлантичної нестабільності», організованому Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У своєму виступі на сесії, присвяченій військовому та невійськовому реагуванню на безпекові виклики, Дмитро Золотухін зазначив, що Росія мілітаризує низку невоєнних факторів для здійснення гібридної агресії, повідомляють у Міністерстві.

«Для досягнення своїх цілей Кремль активно використовує засоби масової інформації та соціальні мережі, енергетичний тиск, маніпуляції правами людини та питанням ЛГБТ, культурні події, художні та документальні фільми, а також вплив церкви. Таким чином, агресія Росії загрожує всім країнам євроатлантичного регіону», – пояснив заступник Міністра.

Він також підкреслив необхідність об’єднання зусиль з метою ефективного обміну досвідом протидії гібридним загрозам серед зацікавлених структур.

У рамках Форуму українські й іноземні високопосадовці, представники дипломатичного корпусу в Україні та експерти профільних громадських організацій обговорили питання співробітництва України з ЄС та НАТО, безпеки у євроатлантичному регіоні, а також гібридних загроз, зокрема інформаційної агресії з боку Російської Федерації.