Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

9 жовтня Google проведе дві окремі презентації : журналісти назвали причину

Google планує провести офіційну презентацію 9 жовтня в Нью-Йорку. На заході представлять смартфони Pixel 3 та Pixel 3 XL, оновлений хромбук Pixel та навушники Pixel Buds другого покоління. Проте стало відомо, що пошуковий гігант не обмежиться лише однією презентацією в цей день, повідомляє “24 канал” з посиланням на Androidinsider.

За даними журналістів французького ресурсу Frandroid, які отримали запрошення на додатковий захід, він пройде в той же день, що й основний, але в Парижі. За однією з версій, Google вирішила, що для неї буде більш доцільно з фінансової точки зору провести дві презентації, ніж звозити журналістів ІТ-видань з різних країн в одне місце.

За іншою версією, паризький захід буде присвячений тим же новинкам, що і в Нью-Йорку, але з поправкою на особливості місцевого ринку. Так, Google може оголосити про французький реліз деяких фірмових продуктів і сервісів, які раніше не були тут представлені. До таких, наприклад, відносяться “розумні” навушники Pixel Buds, які до цього розуміли тільки англійську мову.