Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#1вересня: Як в одній із найменших шкіл Полтави відзначили День знань (ФОТО, ВІДЕО)

Тисячі полтавських школярів після літніх канікул повернулися сьогодні до своїх навчальних закладів.

Перший дзвоник пролунав і для учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 15. Аби відзначити День знань, на урочистій лінійці зібралася уся дружня родина навчального закладу.

Свято традиційно розпочали із виступів керівництва школи. Директор Лідія Боряк привітала колектив закладу з новим 2018-2019 навчальним роком. Вона подякувала педагогам та батькам за підготовку та допомогу у ремонті.

Наразі школа є однією з найменших у місті за кількістю учнів, цьогоріч тут навчатимуться 136 школярів, з них – 10 першачків.

Класний керівник 1 класу Юлія Богдан розповіла, що діти навчатимуться за програмою Нової Української школи. Для цього уже отримали стільчики, смарт-дошку, каремати, багато дидактичного матеріалу, конструктори LEGO, закупили зошити, очікують ще підручники та парти.

– Зараз дітки навчатимуться за партами, які є в школі, вони досить нові. Проблема з підручниками, але, маємо надію, що найближчим часом вона вирішиться. Я пройшла навчання за новою програмою, були і очні сесії, які проходили в три етапи, і онлайн-навчання. За результатами, отримала 2 сертифікати, – розповіла Юлія Богдан.

Право дати перший дзвоник надали учням випускного 9-го класу та першокласниці.

Нагадаємо, що цьогоріч на Полтавщині рекордна кількість першокласників