Ви тут:
Спорт Суспільство Україна 

Збірні України з баскетболу 3х3 U-18 розпочнуть боротьбу на чемпіонаті Європи

З 31 серпня по 2 вересня в другому за розмірами угорському місті Дебрецен відбудеться головна першість з баскетболу 3х3 серед юнацьких команд Європи. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

По дванадцять жіночих та чоловічих команд з 17 країн отримали свої путівки до Дебрецену після трьох кваліфікаційних турнірів в Італії, Угорщині та Франції, серед них є і дві українські збірні.

Українська чоловіча збірна U-18 (головний тренер Віталій Журжій) виборола путівку на першість в Італії, де у кваліфікаційному турнірі зуміла зайняти друге підсумкове місце.

Жіноча ж збірна до вісімнадцяти років кваліфікувалася ще більш впевнено – з першого місця на відбірковому турнірі в Угорщині. Там наші дівчата під керівництвом Дмитра Неволіна просто не залишили шансів суперницям.

Загалом чоловіча українська команда потрапила до групи “А”, в якій зіграє з Німеччиною (8) та Чехією (9). Українська збірна є першою сіяною на турнірі.

Дівчата також зіграють в групі “А” і також є першими сіяними. Суперницями українок стали Італія (8) та Іспанія (9).

Як у чоловіків так і у жінок утворено 4 групи по 3 команди.

Задля виходу в плей-оф потрібно перемогти хоча б в одному з матчів, адже до наступної стадії потрапляє дві кращих команди з групи.

Розклад матчів збірних України:

31 серпня. Чоловіки.

Україна (1) – Чехія (9) – 12:40.

Україна (1) – Німеччина (8) – 15:40.

31 серпня. Жінки.

Україна (1) – Іспанія (9) – 12:00.

Україна (1) – Італія (8) – 15:00.

Прямі трансляції усіх зустрічей будуть доступні на веб-сайті ФБУ.