Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Заклади освіти Кременчука готові до нового навчального року

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти міста Валерій Лобода на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

За його інформацією, прийомка навчальних установ комісійно  проводилася з 15 серпня. Зокрема, перевірка здійснювалася за питань технічного стану приміщень закладів освіти та методичної готовності до проведення навчально-виховного процесу на належному рівні. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що цього року в 52 закладах освіти за кошти міського бюджету заплановано та проводяться капітальні ремонти. Це рекордна кількість у порівнянні з попередніми періодами. Ольга Усанова зазначила, що відповідно до законодавства, строки завершення ремонтів у закладах освіти можуть не співпадати з початком навчального року. Головне, щоб до 1 вересня були підготовлені приміщення, в яких безпосередньо проходитиме навчально-виховний процес із дітьми, а це групи дитсадків і шкільні класи, харчоблоки, гігієнічні кімнати.

Станом на сьогоднішній день вище перелічені приміщення у всіх навчальних установах  готові  до приймання дітей. У  решті ж закладах, де, наприклад, триває  капітальний ремонт спортзалів, заняття з фізичної культури проходитимуть на свіжому повітрі. Це відповідає вимогам нормативних документів. Ремонт у навчальних установах ні в якому разі не будуть заважати навчально-виховному процесу, в них буде посилено контроль за дотриманням техніки безпеки.  Щодо завершення капітальних ремонтів,  то до кінця поточного року всі об’єкти будуть здані.