Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За сім місяців на Полтавщині офіційно оформили 524 працівники

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-липня 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам, виявили у 30 суб’єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок, додатково донараховано близько 5,7 млн грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, понад 1,3 млн грн єдиного внеску, а також військового збору в сумі 448 тис. гривень. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Крім того, за словами Жанни Кузнецової, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам упродовж семи місяців 2018 року суб’єкти господарювання додатково оформили трудові відносини із 524 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 351,3 тис. грн, єдиного внеску в сумі 429,4 тис. грн і військового збору в сумі 29,3 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучили 90 осіб.

Перейти до вмісту