Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

За минулу добу полтавські рятувальники ліквідували 8 пожеж на відкритих територіях

24 серпня рятувальники ліквідували 8 пожеж на відкритих територіях у м. Полтава, смт. Семенівка, Полтавському, Семенівському та Кременчуцькому районах.

Внаслідок пожеж вогнем знищено близько 4,5 га сухої рослинності та сміття.

Найбільша пожежа на відкритій території сталася поблизу с. Піщане Кременчуцького району, вогонь знищив 4,4 га очерету. Участь у ліквідації пожежі брали відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Місцевої пожежної охорони с. Піщане.

Також, під час гасіння пожежі на відкритій території у с. Єгорівка Семенівського району, де вогнем було знищено понад 50 кв. м. сміття, бійці 8-го Державного пожежно-рятувального посту врятували від полум’я складування сіна.

Рятувальники ДСНС звертаються до всіх мешканців області з проханням за сухої спекотної погоди бути надзвичайно обережними з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду. Розкладати багаття у лісових масивах, у лісосмугах категорично забороняється, як і спалювати сміття – навіть на відкритих територіях, особливо у вітряну погоду, адже горіння може стати неконтрольованим.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загоряння в лісах, на полях, уздовж автомобільних доріг чи на сміттєзвалищах – негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків!