Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З чим зверталися миргордці на особистий прийом громадян до міського голови

Учора міський голова Сергій Соломаха провів особистий прийом громадян. На зустріч з міським головою записалися четверо громадян. Вони порушували різні питання: встановлення індивідуального опалення, обміну житла, облаштування пішохідних доріжок та освітлення в мікрорайонах, оформлення матеріальної допомоги. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Власники однієї з багатоповерхівок по вулиці Сорочинської  звернулися з питанням щодо встановлення індивідуального опалення. Інвалід  другої групи порушив питання щодо обміну житла. Житель вулиці Гагаріна,5 просив сприяти міського голову в облаштуванні  пішохідної доріжки та освітлення від провулку Гладкого до провулку Тичини. Жителька вул. Спартаківської звернулася  щодо матеріальної допомоги на придбання путівки на лікування внука.

Міський голова уважно вислухав громадян та надав відповіді на порушені ними питання, а ті, що потребували додаткових роз’яснень, доручив вивчити керівникам профільних відділів та сприяти у вирішенні проблем.