Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Юні фото- та кіноаматори Кременчука посіли призові місця на Всеукраїнських конкурсах

Високі результати продемонстрували вихованці відеостудії “Березіль” Кременчуцького міського центру позашкільної освіти на Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів “Ми – діти України” й на Всеукраїнському фестивалі дитячого кіно та телебачення “Веселка”, що проходив у місті з 22 по 25 серпня.
 
Команда юних фотографів, за результатами змагань, посіла третє місце. Досить хорошими є й індивідуальні результати юних фотографів із Кременчука. Так, Поліна Горолюк вихованка Кременчуцького центру позашкільної освіти (молодшої групи” виборола перше місце в бліц-конкурсі (фото, яке принесло  дівчині перемогу, опубліковано першим). Також Поліна нагороджена “бронзовою” медаллю за фотографії, зроблені в якості домашнього завдання. Інша вихованка КМЦПО Карина Білан також завоювала третє місце за “домашнє завдання”. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Успішно виступили на фестивалі “Веселка” й юні кіноаматори КМЦПО. Друге місце завоював фільм у конкурсі бліц на тему “Кременчук – гостинне місто”, знятий вихованцями кременчуцької студії “Березіль”. Дві стрічки – анімація “Друзі-злодії”, знята Миколою та Марією Маєвськими, а також стрічка на соціальну тематику “Ти чуєш?”, в якій знімався, окрім вихованців Костянтина Холодняка молодшого, ще й пес міського притулку для бездомних тварин Умка, отримала почесні звання “лауреатів” фестивалю.