Ви тут:
Суспільство Україна 

Як може вплинути на полтавців сонячне затемнення

Сонячне затемнення 11 серпня буде частковим, та й такі незначні зміни у небі можуть серйозно вплинути на здоров’я певних верств населення.

Це сонячне затемнення стане останнім у періоді між затемненнями, дати яких розташовані близько одна до одної. Розпочався цей період 13 липня. Це непересічне явище має чималий вплив і на організм людини.

Сонячне затемнення 11 серпня 2018 року завдати істотної шкоди фізичному здоров’ю людини не може, але може бути присутній певний дискомфорт.

Лікарі попереджають – сонячне затемнення може негативно позначитися на самопочутті навіть здорової людини. Вплив цього явища на поведінку і самопочуття людини можна відчувати за два тижні до його настання.

Найбільше вплив від затемнення відчуватимуть люди з ендокринними та серцево-судинними захворюваннями, гіпертоніки та метеозалежні.

Зокрема, як підтвердили дослідження, за годину після початку затемнення у 70% гіпертоніків піднімається артеріальний тиск, судини звужуються, а серце збільшує потужність викиду крові, через що кров нерівномірно надходить до півкуль головного мозку.

Відчує вплив і нервова система – в організмі йде дуже потужне навантаження на систему регуляції, вона фактично перевіряється на міцність.

Також негативний вплив від затемнення можуть відчувати люди, які зараз проходять курси лікування від якогось захворювання.

Медики додають, аби сердечникам полегшити вплив затемнення на організм, можна випити кілька крапель “медичного коньяку” – настоянку глоду. Вона має тонізуючу дію, регулює роботу судин, зокрема, відновить кровотік.

Окрім того, сонячне затемнення викликає у людей і тварин почуття тривоги, може розвинутися стан внутрішнього душевного дисонансу, пише 24tv.ua.

 

Система Orphus Поделиться на fb