Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання для індивідуального опалення

Цьогоріч продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

Зазначений механізм передбачає, що після закінчення опалювального сезону сім’ї, які  для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій, мають право одержати  зекономлені  кошти. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться у сумі, що в еквіваленті не перевищує вартості  100 куб. м  природного газу  (695,79 грн) або 150 кВт.г електричної енергії (135 грн).

Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії до 1 червня 2018 року передані органам соцзахисту населення газо- та електропостачальними організаціями.  Право на отримання зекономлених сум субсидій мають понад 61,0 тис. сімей області.

Для отримання частини невикористаних сум субсидій необхідно до 1 вересня 2018 року подати до управління соцзахисту населення за місцем проживання відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунку для зарахування коштів).

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської (селищної) ради, об’єднаної територіальної громади.