Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Волонтери з Полтавщини відвідали бійців, які на передовій захищають незалежність України (ФОТО)

Днями волонтери Громадської спілки «Координаційний центр розвитку «Громада Полтавщини» відвідали бійців 92-ї окремої механізованої бригади, 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ», які обороняють мирне небо України на передньому краї.

Побували, зокрема, у Старогнатівці, Новотроїцькому, Авдіївці, Верхньоторецькому. На зворотному шляху завезли гостинців вихованцям Центру допомоги дітям «Отчий дім», що в Покровську. Транспорт для поїздки надала Полтавська обласна рада.

Полтавці привезли воїнам необхідні речі й гостинці – пральну машину, холодильник, сонячну батарею, кабель, мішки, овочі та фрукти, одяг, маскувальні сітки, ліки, воду й домашні смаколики. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

– Хлопці тримають на своїх плечах мир в Україні, знають і платять високу ціну за незалежність нашої держави, – зазначила волонтер ГС «КЦР «Громада Полтавщини» Наталія Костіна. – Наше завдання – українців, які не борються на передньому краї, стати для захисників надійним тилом і щодня справами зміцнювати країну. Разом до перемоги!

Сімнадцять років поспіль 24 серпня старшина батальйону 92-ї бригади Олександр «Добриня» відзначав тільки як свій день народження, а в 1991 році додалося іще одне свято – день народження України.

– Ось так 24 серпня стало не лише моїм днем народження, а й Днем Незалежності України. Люблю пожартувати з цього приводу, мовляв, на мій день народження відпочиває вся країна, – говорить Олександр «Добриня». – Нині 24-го серпня відзначаємо головне свято для держави. На жаль, за час війни загинули тисячі бійців. Вони віддали свої життя за мирне небо, за свободу України. Ми упродовж століть боремося за свою незалежність. І зараз її виборюємо. Так, це складно, але іншого шляху немає. Виходить, що з року в рік воюємо за День Незалежності України, за право його відзначати надалі. Боремося за нашу незалежність й стоятимемо на захисті держави до перемоги.

– Як військовий, як громадянин України прагну, щоб ми нарешті добилися незалежності. Маємо довершити цю справу, щоб наші нащадки жили у вільній і незалежній Україні, – наголосив командир батальйону 128-ї бригади Олександр «Спутник».