Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Волонтери з Італії та Туреччини святкували День незалежності разом з полтавцями

24 серпня Україна святкувала 27-у річницю незалежності. До святкування у Прирічковому парку долучилися й іноземні волонтери від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Щорічно в Полтаві до Дня незалежності проходить багато заходів. Цього року святкування у Прирічковому парку було в новому форматі — разом з представниками Туреччини та Італії.

Крім волонтерів на заході діяли локації для дітей — батутна зона, аквагрим, яскрава фотозона, де бажаючі могли сфотографуватися з дзеркальною людиною. Вражаючим для юних гостей стало наукове кріо-шоу від студії свят Маргарити Беус.

Дорослі в цей час дивилися концертну програму за участі співачок Дарії Сидорової та Вероніки Безкоровайної. танцювального колективу клубу спортивно-бальних танців «Парадиз» Дмитра та Анастасії, вихованців творчого центру Наталії Май Михайла Іванищенка та Яна Яреська, та представників Туреччини й Італії, які заспівали на рідній мові.

Волонтер з Туреччини Мехмет ділиться враженнями про захід:

Мені дуже сподобалося святкувати з полтавцями День незалежності, адже це ваше національне свято. Для всіх гостей ми разом з дівчатами з Туреччини готували національні страви — булгур з овочами, пататник (салат з картоплею), каву та айран.

Співорганізаторка заходу Ольга Євтушенко говорить, що його ідеєю стало бажання створити щось незвичне для полтавців. Тому і залучили іноземних волонтерів, які приїхали до Полтави на шеститижневе стажування до ГО «Нова Полтава» та «Аврори»:

Ми організували святкування Дня захисту дітей і побачили, що полтавцям подобаються такі заходи. Тому, трохи змінивши формат, провели День незалежності. Сподіваємося, що гостям нашого заходу було цікаво та пізнавально.

Наприкінці заходу між гостями розіграли п’ять тортів, а також безкоштовно всіх пригощали патріотичними тортами.

25 серпня іноземні волонтери долучилися до AIESEC-пікніку, де молодь разом з ними та організаторами даного проекту спілкувалися, відпочивали та дізнавалися про ГО «Нова Полтава» та AIESEC.

Саме ця організація курує проектами за участі іноземних волонтерів. Зараз відкрито набір до участі в ній. Організатори закликають бажаючих полтавців, віком від 17 до 29 років, долучатися до неї. Мета — не лише міжкультурний обмін, але і розвиток лідерства, вміння працювати в команді, нові знайомства, налагодження комунікацій.

Зареєструватися на участь в організації можна за посиланням: http://aiesec.ua/.

Яна Андрусь