Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні запрацював електронний кабінет перевізника

Автоперевізникам буде легше дотримуватися ліцензійних умов, а пасажири почуватимуться безпечніше
  
30 серпня в Україні запрацював Електронний кабінет перевізника. Про це під час прес-брифінгу повідомили міністр інфраструктури Володимир Омелян, голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко та виконувач обов’язків голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський.

Електронний кабінет перевізника доступний на сайті e-services.dsbt.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Онлайн-сервіс, створений у співпраці Міністерства інфраструктури, Державного агентства з питань електронного урядування та Державної служби України з безпеки на транспорті, а також – за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS і Фонду Східна Європа, покликаний спростити автоперевізникам отримання послуг від органу ліцензування, мінімізувати корупцію у цій сфері та підвищити безпеку пасажирських перевезень. 

Присутність на заході високопосадових закордонних партнерів України – Сюзан Косінскі Фрітц, директорки Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, та Фіони Коглан, керівниці програм Посольства Великої Британії в Україні, – свідчить про те, що вони вважають Електронний кабінет перевізника одним із пріоритетних урядових сервісів та надають велике значення її антикорупційному ефекту.

«Електронний кабінет перевізника – це реальний бізнес-інструмент, який не тільки спростить процес ліцензування для учасників ринку, а й дозволить їм краще дотримуватись вимог законодавства. В цьому й полягає сутність будь-якої публічної електронної послуги, яку ми втілюємо в життя: зручність, швидкість та прозорість», – зазначає Олександр Риженко.