Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В селі Опришки Глобинської громади облаштували оригінальну зону відпочинку

Другий рік поспіль в Глобинській громаді діє Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян. Як повідомили у відділі соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради, в минулому році було реалізовано 9 проектів загальною вартістю проектів – 294 632 грн.

В цьому році переможцями конкурсу проектів ініціатив громадян було визнано 10 проектів. Вже реалізовано перший із них. Так, у селі Опришки ініціативна група  розробила і захистила на конкурсі проект «Придбання альтанки для сільського скверу в с. Опришки». Загальна вартість цього проекту – 34 500 грн, з яких 4500 грн зібрали і оплатили самі жителі села, а 30 000 грн оплачені з міського бюджету.

Вже виготовили та встановили  альтанку в сільському сквері, облаштували мощення тротуарною плиткою, встановили лавочки та стіл в альтанці.

Тепер жителі села, які займаються спортом на майданчику для пляжного волейболу (до речі – теж обладнаному в минулому році в рамках реалізації Програми-2017), на силових тренажерах, інші мешканці та гості села зможуть відпочити в зручному місці, захищеному від дощу та палючого сонця.