Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

В районі проведення ООС продовжують оновлювати блокпости (ФОТО, ВІДЕО)

Днями Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив результати проведеної роботи щодо подальшого оновлення інфраструктури попередньо визначеної ним кількості блокпостів Національної гвардії України на території Донецької і Луганської областей та блокпостів Національної поліції України на території Донецької області. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

В ході перевірки блокпостів, Командувач об’єднаних сил оглянув додатково обладнані місця для відпочинку цивільних громадян, зарядки ними мобільних телефонів, санітарні зони та місця підведення питної води.

Крім покращень для цивільного населення, Командувачем також були перевірені переобладнані місця для несення служби, відпочинку та побуту військовослужбовців Національної гвардії України та працівників Національної поліції України.

Крім того, генерал-лейтенант Наєв ознайомився з новітнім обладнанням, яке використовується у службовій діяльності на блокпостах працівниками Національної поліції України, зокрема: пристроєм для візуального контролю у важкодоступних місцях “ПОШУК ОП-1”, призначеним для огляду важкодоступних місць в приміщеннях, транспортних засобах та інш. та системою Денситометра (вимірювача щільності і детектора контрабанди) BUSTERK 910B, яка використовується для швидкого сканування транспортних засобів і житлових приміщень для виявлення прихованої контрабанди.

Перевірка наступної черги блокпостів спланована на вересень місяць поточного року.