Ви тут:
Сільське господарство Суспільство Україна 

Уряд деталізував порядок використання коштів для підтримки тваринництва

Під час засідання Уряду було прийнято відповідні зміни щодо уточнення порядку використання коштів за бюджетною програмою 2801540 “Державна підтримка галузі тваринництва” для ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Зокрема, уточнено, що:

– відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ;

– період отримання кредитів починається із 2018 року;

– цільове використання за напрямом компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів – відповідно до проектно-кошторисної документації, у тому числі обладнання;

– спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів.

Завдяки внесеним змінам банки зможуть розробити уніфіковані кредитні продукти та активізувати роботу із сільгоспвиробниками для надання їм кредитних коштів під зазначені цілі у обсязі 4 300 млн гривень.

Також буде забезпечено створення рівних умов для можливості отримання державної підтримки сільгосптоваровиробниками (як для тих хто купує українську спермопродукцію так і для тих хто купує сперму іноземного походження).