Ви тут:
Суспільство Україна 

Уляна Супрун спростовує міфи про вживання фруктів

Необгрунтовані поради щодо вживання фруктів спростувала на своїй сторінці у Facebook в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Зокрема, про те, що фрукти треба їсти до обіду. Вважалося, що вживання фруктів після 14.00 нібито призводить до підвищення вмісту цукру в крові та уповільнення метаболізму, через що існує ризик набрати зайву вагу.

“Насправді будь-яка їжа, що містить вуглеводи, може підвищувати рівень цукру в крові. Але немає жодних доказів того, що рівень цукру підвищується швидше до 2-ї години дня, ніж будь-який інший час доби”. 

Другий міф, на думку Уляни Супрун, стосується того, що фруктів можна їсти скільки завгодно.

“Фрукти дуже корисні, але як і в багатьох речах тут має бути міра. Фрукти також містять цукор – фруктозу чи цукрозу.Фруктоза засвоюється на так швидко, як, наприклад цукроза. Тому може довше засвоюватися в кишківнику. Там її споживають бактерії, від цього утворюються гази. Тому якщо ви з’їсте кілограм груш чи винограду – ризикуєте отримати не лише забагато калорій, але й здуття.”

Також не існує наукових доказів того, що споживання фруктів окремо від їжі впливає на травлення.

“Хоча фрукти можуть сповільнити процес евакуації їжі зі шлунку, це не означає гірше травлення. Навпаки, вітамін С та кислоти, яких багато у фруктах, допомагають засвоювати залізо та інші мікроелементи із їжі”.

Тож немає специфічного часу чи правил для всіх, коли можна чи не можна їсти фрукти, вважає Супрун.

“Треба пам’ятати, що всі ми різні, а отже норма вживання фруктів, як і овочів, у кожного своя. Для того, щоб зрозуміти чи ви всього з’їли вдосталь, є формула – відчувайте насичення, але не важкість. І звісно, важливо пам’ятати, що фрукти мають бути стиглі, не зіпсовані, добре вимиті. Кісточки і шкірки краще не їсти”.