Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові укріплюють першу лінію оборони, – штаб ООС

На лінії зіткнення з російськими окупаційними військами постійно проводиться укріплення і зміцнення фортифікаційних споруд, які надійно захищають наших військових. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Бригади, залучені в проведенні операції Об’єднаних сил, нарощують свою міць, постійно йде будівництво укриттів, щоб не допустити втрат військовослужбовців Збройних сил України. З метою уникнення підтоплень і руйнування окопів та траншей влаштовуються водовідвідні канави, водозбірні колодязі, дренажі з фашин, настили з дощок або жердин.

“Для спорудження одного бліндажу потрібно близько 10 кубічних метрів лісоматеріалів, 2,5 кубічних метри дощок, 100 штук будівельних скоб та щонайменше 3 дні. Для потреби підрозділів, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, вже виділено понад 2800 кубічних метрів лісоматеріалів, близько 24 тисяч штук будівельних скоб, 7588 кг цвяхів, понад 3800 метрів погонних плівки поліетиленової та 12 тонн дроту в’язального”, – йдеться у повідомленні.