Ви тут:
Економіка Суспільство Україна 

Україна отримає від США додатково майже 78 млн доларів

22 серпня Уряд ухвалив рішення про підписання Додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки від 17 вересня 2014 року підвищення прозорості врядування та стійкого економічного розвитку. Відповідні розпорядження підготовлені Мінекономрозвитку у зв’язку із намірами Уряду США надати додаткові коштів для реалізації передбачених відповідною Угодою цілей, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Так, підписання Додаткової угоди щодо забезпечення сталого економічного розвитку створить необхідні законодавчі умови для виділення Урядом США додаткової технічної допомоги у розмірі понад $54,4 млн. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Таким чином загальний обсяг технічної допомоги, спрямований на вказані цілі в рамках Угоди із врахуванням додаткових коштів складатиме понад $139 млн.

Додаткова угода щодо допомоги у реформуванні врядування забезпечить виділення Урядом США додаткових коштів у вигляді технічної допомоги на суму понад $23,6 млн. Відповідні кошти будуть спрямовані на покращення законодавчого середовища у відповідності до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах врядування, а також зростання рівня підзвітності Уряду громадянам України і верховенства права.

Загальний обсяг технічної допомоги в рамках цієї Угоди із врахуванням додаткових коштів складатиме понад $62 млн.