Ви тут:
Суспільство Україна 

Учасники бойових дій та їх сім’ї проходять психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію у “Тисовці”

За фінансової підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації у “Тисовці” проходитиме реабілітацію чергова група військовослужбовців ЗС України та членів їх родин. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Майже 30 відпочивальників з Волині цими днями прийняли в реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України “Тисовець”.

В межах двотижневої реабілітаційної програми на військовослужбовців, а також представників їхніх родин чекають насичені неймовірними краєвидами, яскравими подіями та сповнені цілющого гірського повітря дні.

З представниками однієї з бригад оперативного командування “Північ” буде проведено комплекс фізіотерапевтичних та бальнеологічних процедур. Зокрема, до їхніх послуг надано тренажерний та ігровий зали, масажні кабінети, сауни тощо. Заплановано й щоденні різножанрові заняття з арт-терапії.

Найбільш активним стануть маршрути велосипедних та піших прогулянок, перегони на роликових ковзанах, скейтбордах.

Окрім цього, волиняни відвідають середньовічну наскельну фортецю-град, що входить до складу Державного історико-культурного заповідника “Тустань”, та побувають на водоспадах Національного природного парку “Сколівські бескиди”.

Слід додати, що з військовослужбовцями та їхніми родинами відбулася зустріч зі спеціалістами медичного пункту бази, які визначили допустимі для відпочиваючих норми фізичних навантажень.

Нагадаємо, що відкриття Реабілітаційного центру для військовослужбовців на Навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України “Тисовець”, що на Львівщині, відбулося наприкінці минулого року за дорученням Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відновлення інфраструктури та будівництво відбувалося під особистим контролем Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.