Ви тут:
Суспільство 

У Великобританії сталося нове отруєння невідомою речовиною

Британська поліція опечатала квартиру в місті Бат, де знайшли тіло двадцятирічного юнака. Про це інформує “24 канал” з посиланням на Daily Mail.

Поліцейським, які виявили тіло, стало зле після відвідин квартири, вони припустили, що в ній могла бути розпилена невідома хімічна речовина.

Після цього квартиру опечатали співробітники у спеціальних захисних костюмах. Смерть чоловіка в поліції назвали “незрозумілою”.

У поліції заявили, що для громадськості цей інцидент не представляє ризику.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері разом із донькою був отруєний колишній розвідник Сергій Скрипаль та його донька. Слідство встановило, що його отруїли сильнодійною нервово-паралітичною речовиною “Новачок”. 10 квітня з лікарні було виписано Юлію Скрипаль, а 18 травня – вже самого екс-розвідника Сергія Скрипаля. Британська розвідка вважає, що до отруєння причетна Росія.

Згодом, 4 липня, у британському містечку Еймсбері, яке розташовується неподалік сумнозвісного Солсбері, чоловік і жінка внаслідок дії невідомої речовини потрапили у критичному стані до лікарні. Потім з’ясувалося, що потерпілі – 45-річний Чарлі Роулі та 44-річна Дон Стерджесс, а отруєно їх було також “Новачком”. Згодом жінка померла.