Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Шишаках діє Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю

Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю ось вже 9 місяців обслуговує малечу Шишацького району. Батькам вже не потрібно возити дитину у віддалені центри допомоги та й послуги вони можуть отримувати протягом всього року, а не один-два рази на рік, як це було до цього. На сьогодні у Шишацькій громаді зареєстровано близько 70 дітей з інвалідністю. В Реабілітаційному центрі з ними займається команда професіоналів та однодумців до якої входять соціальні працівники, логопед-дефектолог, психолог та медичні працівники.

Влітку, завдяки послузі «Соціальне таксі», реабілітацію в Центрі змогла пройти група дітей з інвалідністю, що мешкають в Великоперевізському старостинському окрузі.

Спільно з групою небайдужих матусь розроблено проект по створенню дитячого майданчика для спільного дозвілля дітей з інвалідністю та їх однолітків на території Реабілітаційного центру, що буде подано на конкурс «Бюджет участі Полтавської області». В цьому році, завдяки перемозі в даному конкурсі, там змогли облаштувати дитячий ігровий майданчик «Лабіринт». І, як показала практика, він став чудовою платформою для інтеграції особливих дітей.

Реабілітаційний центр обслуговує дітей з інвалідністю та їх батьків, що мешкають в Шишацькому районі. Для прийняття на обслуговування до Центру батькам необхідно звернутися до Відділення соціального забезпечення, праці та соціального захисту Шишацької селищної ради або до Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради чи на пряму до Реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю.

Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю: смт. Шишаки, вул.Солодовнікова, 29, тел.  (05352) 9-11-47, (05352) 9-25-02.