Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Сергіївській ОТГ вирішують, як покращити річку Хорол

З 15 серпня 2018 року відповідно до розпорядження сільського голови розпочалися громадські обговорення на тему «Стан та перспективи розчищення річки Хорол в межах с. Сергіївка та с. Розбишівка», повідомили на сторінці Сергіївської ОТГ.

Під час громадських обговорень жителі нашої громади матимуть змогу ознайомитися з матеріалами технічного-звіту обстеження річки Хорол здійсненого ТОВ «Водбуд-Україна» в 2018 році висловити свої пропозиції та зауваження. Громадські обговорення завершаться громадськими слуханнями в вересні 2018 року у вигляді загальних зборів в селах Сергіївка та Розбишівка на яких працівники ТОВ «Водбуд-Україна» нададуть роз’яснення щодо стану річки Хорол та перспектив її розчищення.

Зокрема, пропонують розділити заходи по покращенню стану річки на 8 ділянок. Протяжність річки в межах громади складає 16 кілометрів.

Загальна вартість проекту 11,839,000 тис. грн. Зрозуміло що за один рік неможливо реалізувати всі заходи по розчищенню річки Хорол, тому цей проект триватиме не один рік.