Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Решетилівському центрі зайнятості безробітніх жінок вчили виготовляти біжутерію

У Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося засідання Клубу для безробітних «Зміни себе: стань успішним в цьому житті». Його тема: «Біжутерія своїми руками – хобі чи робота?».

Відкрила захід керівник Клубу Юлія Джос. Вона розповіла, що унікальні і неповторні прикраси, зроблені вручну, завжди знайдуть відгук на ринку. Рідко в магазині можна знайти річ, що буде підкреслювати індивідуальність. Запрошена на засідання Юлія Закарлюка, керівник гуртка з hand-made, продемонструвала жінкам, як з простих підручних матеріалів можна зробити прикраси та предмети інтер’єра, що може бути оригінальною ідеєю для подарунка рідним та друзям, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Юлія презентувала свої вироби з бісеру та провела майстер-клас по виготовленню квітки – мак. Тепер кожен може зробити таку прикрасу для доньки, онуки, племінниці.

По закінченні засідання, керівник Клубу Юлія Джос, наголосила на актуальності відкриття власної справи з виготовлення біжутерії своїми руками.

“Жінка здатна оточити світ навколо себе красою. Саме тому виготовлення біжутерії своїми руками досить популярно, а hand-made – це мистецтво, що користуються незмінним попитом. Ручна робота зараз стрімко набирає популярності. Вона може приносити не тільки задоволення для душі, а й добрий заробіток”, – зауважила вона.

Присутні отримали корисну та цікаву для себе інформацію, що сприяє мотивації до реалізації себе в підприємництві. Засідання клубу пройшло в дружній атмосфері, жінки були активні, відверті та виявили велике бажання зустрітися на наступному засіданні.