Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній бібліотеці смакували яблучний пиріг та слухали поезію

19 серпня у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася творча зустріч з поетесою та журніласткою з Шишаччини Зоєю Шкуратовською, повідомила провідний бібліотекар ПОУНБ Галина Вовченко.

Два роки тому користувачі бібліотеки вже мали нагоду познайомитися з творчістю літераторки, яка підкорила їх талантом та енергійністю.

Цьогоріч на зустрічі, що відбулася напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, під назвою-девізом “Ясній, поезіє, величним кетягом калини в вінку святковому моєї України!”, переважали поезії громадянської та патріотичної тематики.

 

 

“Однак, інтимна лірика авторки, особливо в пісенних варіантах також потішла присутніх. Тим паче, що Зою Антонівну, як і минулого разу, підтримав у цьому давній товариш по творчості Володимир Олексійович МИХАЙЛЕЦЬ – художній керівник народного аматорського ансамблю “Веселі музики” Михайликівського сільського будинку культури, що в Шишацькому районі”.

А ще поетеса пригостила присутніх яблучним пирогом та яблуками з нагоди свята Преображення, що в народі називають яблучним Спасом.