Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтавській митниці ДФС відбулась робоча нарада з представниками Управління захисту економіки в Полтавській області за участю контролюючих органів

Нещодавно відбулася спільна зустріч керівництва Полтавської митниці ДФС з представниками Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки національної поліції України. Також, до роботи було запрошено представників бізнес спільноти та профільних організацій – Державної екологічної інспекції у Полтавській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Головною метою проведення заходу було обговорення питання реалізації положень постанови Кабінету міністрів України від 20.06.2018 №479 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів» (далі – Постанова).

Начальник митниці Микола Калініченко відкриваючи нараду, наголосив на обов’язковості дотримання вимог Постанови в сфері обміну інформацією між Державною фіскальною службою України та національною поліцією України з метою унеможливлення ухилення від сплати митних платежів.

Під час зустрічі заступником начальника відділу митного контролю Мариною Ангеловою було доведено до присутніх основні показники роботи митних брокерів та декларантів у І півріччі 2018 року.

Окрім того, висвітлено та обговорено проблемні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей та необхідні організаційні заходи для їх вирішення.

У нараді також прийняв участь перший заступник начальника митниці Василь Воронько, який підкреслив необхідність конструктивного діалогу з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності з метою заохочення їх до митного оформлення в Полтавській митниці ДФС.

Полтавська митниця ДФС створює сприятливі умови для розвитку зовнішньої торгівлі: у поточному році важливим кроком у даному напрямку для розвитку бізнесу та боротьби з корупцією стало запровадження обов’язковості застосування принципу «єдиного вікна» при здійсненні видів державного контролю за переміщенням через митний кордон України товарів.

На теперішній час, з використанням порядку інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» у Полтавській митниці ДФС оформлюються 100% від загальної кількості митних декларацій, за якими передбачено проведення певних видів державного контролю. Такий порядок контролю державних органів за переміщенням через митний кордон товарів відповідає світовій практиці та рекомендаціям міжнародних організацій.

Завершуючи робочу зустріч, начальник митниці Микола Калініченко подякував присутнім за змістовну і продуктивну роботу.

Головне управління ДФС у Полтавській області