Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтавській митниці ДФС оприлюднили результати правоохоронної роботи за 7 місяців

Про результати правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС за останні 7 місяців доповів заступник начальника Полтавської митниці ДФС Андрій Кримський.

Правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС за останні 7 місяців поточного року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. Так, за результатами даної роботи у звітному періоді 2018 року Полтавською митницею ДФС складено 342 адміністративні протоколи про порушення митних правил на загальну суму близько 3 868,2 тис.грн.

Про це днями, під час брифінгу у Полтавській митниці ДФС повідомив заступник начальника митниці – начальник відділу протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Андрій Кримський.

Андрій Олександрович додав, що у рамках проведення операції «Рубіж-2018», у червні поточного року, Полтавською митницею ДФС за результатами спільної перевірки з працівниками Оперативного управління ГУ ДФС в Полтавській області встановлено, що трьома суб’єктами підприємницької діяльності Полтавської області було надано до митного оформлення підроблені документи, які були підставою для переміщення товару – вугілля деревне, через митний кордон України, згідно 18 митних декларацій, також вказані документи містили неправдиві відомості щодо країни походження товару. Полтавською митницею ДФС по даним фактам заведено 18 справ про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України на загальну суму 2 млн. 788 тис. 494 грн. На даний час митницею по справам проводиться провадження.

Головне управління ДФС у Полтавській області