Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили лауреатів премії імені І.П. Котляревського

Відбулося засідання журі з присудження премії обласної ради імені І. П. Котляревського під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода. У засіданні взяли участь Директор департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко, голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб, ректор Полтлавського Національного педагогічного університету Микола Степаненко, голова Полтавської обласної організації Спілки письменників Наталія Кірячок та ін.

Лауреатів визначали у чотирьох номінаціях. У номінації “Поетичний твір” кращою визнали члена НСПУ та НСЖУ Наталію Баклай за поетичну збірку “Жінка з віршами”. Переможцем у номінації “Театральна діяльність” стала головний художник Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Гоголя Ірина Кліменченко за створення декорацій та костюмів до вистав репертуару театру.

В номінації “Музично-пісенна творчість” лауреатом одноголосно визначили керівника українського народного хору “Калина” ПНПУ ім. В. Короленка Григорія Левченка за виконання та популяризацію українських музичних творів.

В номінації “Медіа-проект” переміг керівник Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки Віктор Вергунов за серію публікацій, що сприяють розвитку і популяризації української мови.

Нагородження лауреатів відбудеться 7 вересня у Полтавському обласному театрі ім. Гоголя, перед прем’єрою вистави “Енеїда”. Розмір премії – 5 тис. грн.