Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ (ФОТО)

За часи незалежності Полтавщина втратила 24 правоохоронців, 6 з яких загинули в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході держави.

Щороку 22 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ, які віддали власне життя, захищаючи інших. 

Сьогодні разом із вдовами, членами сімей загиблих, ветеранами та особовим складом начальник Головного управління поліції Полтавщини Андрій Замахін згадав кожного, хто, виконуючи свій службовий обов’язок, поклав власне життя. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

«Усім серцем бажаю, щоб скорботний список більше ніколи не збільшувався, бо кожне прізвище в ньому – це трагедія, велика біль втрати, – звернувся до присутніх Андрій Замахін. – Ми намагаємось зробити все необхідне для того, щоб підтримати сім’ї загиблих, вдів, дітей». 

Пам’ять загиблих традиційно вшанували покладанням квітів до меморіалу «Полеглим захисникам правопорядку Полтавщини». Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, звершивши молебень, закликав присутніх представників мундиру служити добру, що є найвищою метою кожного, хто обрав шлях правоохоронця.

Начальник поліції Полтавщини запевнив:

«Доки ми будемо жити, доти в наших думках і наших серцях житиме пам’ять про наших загиблих колег, які стояли на захисті Закону до останнього свого подиху».