Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили виставку художниці і волонтера Юлії Бали

У Полтавському художньгому музеї ім. М. Ярошенка відкрилася виставка живопису Юлії Бали “Краса врятує світ”, повідомили на сторінці музею.

Юлія Бала – живописець, член Національної спілки художників України (2013). На її рахунку більше 20 персональних виставок.

З полотен Юлії струменить любов до своєї Батьківщини, до рідної землі, прагнення зберегти країну цілісною і квітучою. Художниця стала активною учасницею творчих заходів в підтримку воїнів, що знаходяться в АТО (аукціонів, виставок, мистецьких акцій). Адже зараз, коли на Сході України війна, серед військових знаходяться ті люди, що прагнуть підтримувати духовний розвиток, морально-психологічний стан бійців, наповнювати життя героїв кольорами.

Таким активістом є командир батальйону «Полтава» Юрій Анучін, що запропонував і разом із Юлією Балою втілив у життя ідею художнього розпису предметів війни – гільз, ящиків з-під снарядів тощо. Ідея розрослася у масштабний проект. Розписані предмети, як символ втіленої ідеї закінчення війни, настання миру, разом з живописними полотнами Юлії Бали, облетіли багато країн, зокрема, побували в Канаді на презентації книги «Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну». 

Художниця продовжує активно творити і популяризувати Україну як сучасну європейську державу, з унікальними мистецькими традиціями, надзвичайною природою, що надихає.

Фото: Олександр Розум