Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили новий автовокзал (ФОТО)

Сьогодні, 22 серпня, в обласному центрі на площі Слави, 5 відкрили автовокзал “Південний”. Сучасне, комфортне, триповерхове приміщення приємно вразило пасажирів, адже тепер їм не доведеться чекати свого рейсу просто неба.

Приміщення вокзалу почали будувати близько 7 років тому. На будівництво знадобилось 8 млн гривень, але через фінансові та юридичні перешкоди, ввести будівлю у експлуатацію вдалося лише сьогодні. Автовокзал має всі умови для зручності пасажирів та гармонійно вписується у архітектурний ансамбль площі. У людей з інвалідністю, які були присутні на відкритті, виникли деякі зауваження до окремих ділянок пандусу, але ці недоліки керівництво ТДВ “Полтаваавтотранс” пообіцяло усунути.

“Даний проект був започаткований коли було ухвалене рішення про розвантаження пасажирських потоків із центру міста й будівництва інфраструктурних об’єктів. Пройшов не один рік і великими зусиллями підприємства “Полтаваавтотранс”, його колективу вдалося побудувати цей чудовий автовокзал, що став прикрасою Полтави. Він є міськими воротами для пасажирів із навколишніх районів. Тому вітаючи з цією подією, я хочу побажати співробітникам підприємства творчої наснаги, здоров’я, не зупинятися на досягнутому, якісної роботи і вдячних пасажирів”, — сказав т. в. о. начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

З автовокзалу “Південний” автобуси будуть курсувати у напрямку Котельви, Чутового та обслуговуватимуть жителів населених пунктів Полтавського району. Щоденно близько 40 рейсів. Пропускна спроможність об’єкту близько двох тисяч пасажирів у день. У майбутньому географію маршрутів планують збільшити.

“Сьогодні у нас важлива подія, але вона важлива не тільки для нашого підприємства, а і для всього міста. Пасажир відправляється у подорож і завершує її на автовокзалі, тому наше завдання створити комфортабельні та безпечні умови для перебування людей у цих місцях. Для комфорту пасажирів ми зробили простору залу відпочинку, є аптека, згодом буде кафе та торгові точки. Мета нашого підприємства — надання якісних послуг, постійний розвиток і відповідність потребам сьогодення”, — зазначив директор ТДВ “Полтаваавтотранс” Сергій Бутко.

Оцінили новий автовокзал і перші пасажири:

“Стало набагато зручніше. Раніше ми чекали автобуса на вулиці, існувало якесь приміщення, але воно взимку було холодним. Тепер є де посидіти, сховатися від дощу або сонця. Красивий автовокзал, нам подобається”.

У майбутньому у планах керівництва “Полтаваавтотрансу” провести реконструкцію головного автовокзалу Полтави.