Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся спортивно-розважальний захід для дітей “Олімпійське літо”

28 серпня за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту та КЗ «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений спортивно-розважальний захід для дітей «Олімпійське літо». Змагання відбувались на спортивному майданчику по вулиці Ціолковського, 33.

Протягом декількох годин на спортивному майданчику діти змагалися у «Веселих стартах», малювали на асфальті, розважалися з аніматорами, грали у футбол, баскетбол та бадмінтон, повідомляють у міській раді.

Також, діти активно долучилися до різноманітних майстер-класів з фехтування, збирання та розбирання стрілецької зброї, а ще – опановували елементи самозахисту.

По завершенню змагань усі учасники були нагородженні солодкими подарунками та повітряними кульками від організаторів свята.

Організатори зазначають, що метою заходу є організація активного відпочинку дітей, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також пропаганда здорового способу життя

Співорганізатори спортивного заходу – громадські організації Центр спортивних єдиноборств «ЮС ЧЕМПІОН» та Центр спеціальної підготовки «Скіф» – підготували показові виступи зі спортивних єдиноборств та військово-прикладної підготовки.