Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві провели консультації у сфері правової освіти населення

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області проведено консультації щодо практики реалізації державної політики у сфері правової освіти населення, в яких взяли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Департаменту соціального захисту населення, Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Полтавського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та громадських організацій.

«Наша мета сьогодні – напрацювати механізми сучасної правової освіти. Оскільки, правова освіта населення – це засіб формування громадянського суспільства, запорука успішної реалізації системної модернізації України», – сказала в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар`я Бриндак.

На заході детально розглянули питання щодо ефективності чинної державної політики у сфері правової освіти населення; діяльності місцевих міжвідомчих кординаційно-методичних рад з правової освіти населення; функціонування громадських приймалень з надання безоплатної первинної правової допомоги; реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» серед всіх верств населення: батьків та дітей, шкільної та студентської молоді, трудових колективів, об’єднаних територіальних громад, відвідувачів закладів культури, пенсіонерів, осіб з інвалідністю та ін.

Учасниками консультацій були окреслені проблеми та сформульовані пропозиції щодо поліпшення ефективності реалізації державної політики у сфері правової освіти й наголошено на продовженні співпраці в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».