Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на засіданні антирейдерського штабу обговорили проблемні земельні питання області

Учора на засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів детально розглядали кілька проблемних питань: ситуацію, що склалася у фермерському господарстві «М. В. Щедрий лан» щодо збору урожаю, та ситуацію, що склалася між громадянкою Гришиною О. П. та СТОВ «ОБРІЙ» щодо користування земельною ділянкою, що знаходиться на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар Бриндак наголосила:

«Завдання аграрного штабу – допомогти сторонам земельних конфліктів порозумітися та знайти шляхи вирішення проблем у правовому полі».

Детально обговоривши обставини кожної справи, члени штабу надали усім представникам конфліктних ситуацій роз`яснення, згідно з нормами чинного законодавства у сфері державної реєстрації речових прав та у галузі земельних відносин, щодо вирішення питань у правовій площині.

Також на засіданні антирейдерського штабу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий повідомив присутнім про особливості роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.