Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді проаналізували споживання енергоресурсів у бюджетних закладах

Аналіз споживання енергетичних ресурсів та холодної води бюджетними установами міста за 2016 та 2017 роки обговорили на нараді з керівниками бюджетних установ. Вів засідання міський голова Сергій Соломаха, який  наголосив на обов’язковому дотриманні установами затверджених сесійно лімітів споживання, на обов’язковому щоденному занесенні показників лічильників в систему енергомоніторингу.

За результатами аналізу   споживання енергетичних і водних ресурсів міськими закладами культури, освіти, фізичної культури та спорту, адміністративними будівлями за період січень-грудень 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року встановлено: споживання теплової енергії закладами культури  зменшилося на  9% , закладами освіти на 4% , адміністративними будівлями – на 5%, повідомляють  у міській раді.

Зменшилося споживання природного газу на  20 % по закладах культури, на 9% по закладах освіти , ДЮСШ – на 1%.

Збільшення споживання обсягів холодної води відбулося по закладах культури на 32%, по закладах відділу освіти на 16% , по адміністративних будівлях на 4%  та  зменшилося споживання холодної води лише по ДЮСШ на 4%.

Обсяги споживання електричної енергії зросли по закладах культури та закладах освіти на 7% та 17% відповідно. Лише по адміністративних будівлях та ДЮСШ вдалося зменшити споживання електроенергії на 2% та 3% відповідно.

Видатки на енергоносії щороку зростають у зв’язку зі зміною тарифів, але завдяки запровадженим енергоефективним заходам, у 2017 році вдалося скоротити на 6%. Для порівняння: видатки на енергоносії  бюджетних закладів м. Миргорода у 2016 році склали 12,2 млн грн, а у 2017 році – 11,4 млн грн.