Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Миргороді готуються до ковальського фестивалю та державних свят

Підготовку до проведення ковальського фестивалю ножових майстрів та заходів до Дня  Державного Прапора і Дня Незалежності обговорили на робочій нараді під головуванням першого заступника міського голови Сергія Швайки.

Оскільки ковальфест проходитиме у Миргороді цієї суботи, 18 серпня, то максимум уваги приділили облаштуванню відповідної території, її благоустрою та прийому учасників ковальського свята і його гостей. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Детально обговорили сценарний план ковальського свята. За традицією у “містечку майстрів” на набережній Хоролу ковалі виготовлять новий сонячний годинник. Допоки майстри працюватимуть у кузнях з елементами майбутнього часоміру, гості матимуть змогу стати активними учасниками різноманітних розваг. У програмі фестивалю: метання ножів, змагання лучників, шабельні турніри, ярмарок виробів хенд-мейд, ковальська каша, гончарювання, дитяча кузня.

Всі охочі зможуть побачити виступи артистів. Відбудеться обряд “кування” весілля, благодійний аукціон виробів ножових майстрів та презентація нового сонячного годинника.

Щодо проведення святкових заходів до Дня Прапора та Дня Незалежності, то остаточний план вирішили доопрацювати.