Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді готуються до ковальського фестивалю ножових майстрів

Підготовку до проведення ковальського фестивалю ножових майстрів та заходів до Дня прапора і Дня Незалежності обговорили на робочій нараді під головуванням першого заступника Миргородського міського голови, повідомили у Миргородській міській раді.

Оскільки ковальфест відбудеться у Миргороді цієї суботи, 18 серпня, то максимум уваги було приділено облаштуванню відповідної території, її благоустрою та прийому учасників ковальського свята і його гостей.

Детально було обговорено сценарний план ковальського свята. За традицією у “містечку майстрів” на набережній Хоролу ковалі виготовляють новий сонячний годинник. Допоки майстри працюватимуть у кузнях з елементами майбутнього часоміру, гості матимуть змогу стати активними учасниками різноманітних розваг. У програмі фестивалю: метання ножів, змагання лучників, шабельні турніри, ярмарок виробів хенд-мейд, ковальська каша, гончарювання, дитяча кузня.

Всі охочі зможуть побачити виступи артистів. Відбудеться обряд “кування” весілля, благодійний аукціон виробів ножових майстрів та презентація нового сонячного годинника.