Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах показали кращі європейські фільми

У Лубнах завершився другий Фестиваль європейського кіно. Захід відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Глядачі могли познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС, повідомляють у Лубенській міській раді.

Подія стала можливою завдяки правлінню і волонтерам ГО «Міжнародна асоціація безпеки людини». Демонстрації відбувались на трьох майданчиках, у тому числі – й для осіб з обмеженими можливостями та активу громадських організацій.

До програми Фестивалю європейського кіно увійшли фільми-події: володар Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року – сатирична трагікомедія «Квадрат» Рубена Естлунда; трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом, відзначений преміями за кращу чоловічу роль та кращий сценарій у Каннах; лауреат премії «Золотий глобус» за кращий іншомовний фільм – драма «На межі» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна; екранізація італійського бестселера, трилер «Дівчина в тумані» з Жаном Рено та Тоні Сервілло; 5-разовий призер французької премії «Сезар», екранізація хітового роману П’єра Леметра – трагікомедія «До побачення там, нагорі». Проект було створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно.