Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває естафета урочистих заходів, присвячених Дню Державного Прапора та Дня Незалежності України (ВІДЕО)

Святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора та Дня Незалежності України, організовані спеціалістами контакт-центрів, проходять напередодні державних свят у всіх мікрорайонах Кременчука. Під час таких заходів  проводяться концертні програми, різноманітні вікторини та майстер-класи, виставки творчих робіт жителів.
 21 серпня такий святковий захід було проведено у 2-му мікрорайоні. У містян була чудова нагода відсвяткувати не тільки державні свята, а ще й відкриття після ремонту оновленого приміщення контакт-центру №2, де вони отримують соціальні послуги.
Від імені міського голови Віталія Малецького жителів мікрорайону привітала його заступник Ольга Усанова, вона  побажала всім міцного здоров’я,  родинного щастя, миру, взаєморозуміння, добробуту та любові та вручила запашний коровай. Зі щирими словами вітання до всіх присутніх звернувся депутат Кременчуцької міської ради Олександр Кальченко.
На святковому концерті декламували патріотичні вірші, співали українські пісні, а після його завершення всі мали можливість переглянути виставку творчих робіт та оновлене приміщення контакт-центру №2.